Mistráky

Příspěvky

Střešovice připravily klukům první porážku

12. 9. 2011

2011_09_11_stresovice_cafc_04.jpgJedna výhra, jedna porážka, to je bilance čafáků po dvou kolech přeboru. Po vítězství nad Juniorem nastoupili na hřišti Střešovic, které byly v prvním kole také úspěšné. Domácí si stoprocentní bilanci udrželi i nadále. Brzy se dostali do vedení a měli mnohem více šancí, zatímco čafáci ohrozili branku protivníka jen zřídka.

Kolouškova zmrzlinová party odstartovala přebor

5. 9. 2011

dscf7317.jpgTakhle by to šlo. Tři dny po zoufalé generálce s Admirou podali kluci mnohem koncentrovanější a týmovější výkon. Premiéru v novém ročníku přeboru rozhodli již do přestávky a nakonec Junior porazili 4:0. Hrdinou zápasu byl autor hattricku David Reinštein, který také po zápase na oslavu uspořádal zmrzlinovou party

((Fotogalerie je na stránkách ml.žáků))

Loučení s porážkou, ale i se zmrzlinovou prémií

6. 6. 2011

dscf6599.jpgPoslední zápas v přeboru, poslední utkání v tomto složení. Před závěrečným duelem v Podolí měli čafáci na výběr tři varianty v konečné tabulce – desáté, jedenácté či dvanácté místo. Nakonec jim zbyla poslední příčka, druhý poločas však patřil k tomu nejlepšímu, co kluci na jaře nabídli. O první jarní bod přišli až dvě minuty před koncem, ve chvíli, kdy si minimálně remízu zasloužili.

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Podolí 4.6.2011

Dobrý poločas s Admirou zmírnil těžké období

31. 5. 2011

dscf6544.jpgKdyby se tak hodnotil každý poločas zvlášť… Čafáci by konečně měli aspoň jeden jarní bod, protože s Admirou uhráli po přestávce remízu 1:1. Škoda první půle, v níž hosté utekli o pět gólů a také díky pravidelnému střídání dvou kvalitních sestav si už žádné problémy nepřipustili. Potěšitelné určitě bylo, že domácí nacházeli odvahu k útočení a po „dvouciferném“ období uhráli přijatelný výsledek.

Zaplať pánbůh za dva góly vstřelené Braníku

25. 5. 2011

dscf6493.jpgJaro spěje ke konci a každý dílčí úspěch je pro čafáky dobrý. V Braníku sice nakonec utržili dvoucifernou porážku, splnili však svůj cíl a po měsíci v přeboru zase skórovali. Navíc dvakrát, čímž počet jarních gólů zdvojnásobili a do statistik přeboru uvedli dva nové střelce. Znovu však musejí litovat spousty laciných branek, jimiž ještě za přijatelného stavu sami pomáhají soupeři na koně.

Třináct kousků hned po pátku třináctého

16. 5. 2011

Pátek třináctého už sice skončil, přesto se i sobotní ráno neslo ve znamení třináctky. Bez vokovických posil i bez kluků, kteří odjeli na školu v přírodě, deset statečných zápas s Újezdem nezvládlo. Šancí tentokrát měli čafáci dost, ale jejich střelecká nemohoucnost trvá. Když se pak přidají školácké chyby v obraně a nezabere ani střídání tří brankářů, je výsledkem pád na předposlední místo tabulky přeboru

Jágr školil Američany a Sparta vyučovala čafáky

13. 5. 2011

Zatímco fanoušci sportu žili hokejovým čtvrtfinále Čechů s Američany, čafáky čekal nejtěžší duel se Spartou v tréninkovém centru na Strahově. A zatímco od televize doléhal jásot slavící Jágrův hattrick, kluci procházeli na hřišti velkou fotbalovou školou. Lídr přeboru jim názorně demonstroval, proč za celou sezónu zatím ztratil jen tři body. Hlavně v první půli se několikrát předvedli i čafáci, nakonec však podlehli o patnáct gólů.

Zápas s Krčí kluci vůbec nezvládli a propadli

2. 5. 2011

Kdo viděl napínavou bitvu na Tempu, tentokrát čafáky nepoznával. Kluci zápas s Krčí totálně nezvládli a byli pro soupeře snadným soustem. Spartě se tak povedla drsná odveta za podzimní porážku 1:5 na vlastním hřišti. Domácí za soupeřem ve všem zaostávali a ani s bojovností a nasazením to nepřeháněli… Soupeř měl jen jednoho hráče na střídání, přesto klukům uštědřil nejvyšší jarní porážku.

Bitvě na Tempu chybělo jen víc gólů

18. 4. 2011

dscf6323.jpgNa body kluci nedosáhli, za bitvu na Tempu si však zaslouží velkou pochvalu. Od začátku až do konce hráli s domácími vyrovnanou partii, kterou rozhodla větší produktivita soupeře. Velká škoda, že se Tempo až příliš snadno dostalo do dvougólového vedení. Čafáci si po přestávce začali víc věřit a lépe kombinovat, alespoň na vyrovnání však už bylo pozdě.

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Tempo 17 04 2011

Bitva se Slavií zakončila ďábelský týden

12. 4. 2011

Ďábelský týden je u konce. Během šesti dnů se kluci utkali s elitou přeboru, Bohemkou, Motorletem a Slavií. V Edenu na podzim prohráli 1:13 a na domácí půdě výši skóre zmírnili. Sešívaní měli celý zápas navrch, ale deset gólů čafákům nenastříleli. Kluky jen mohlo mrzet, že sami nedokázali skórovat. Z top soupeřů jim zbývá už jen Sparta a jaro pro ně de facto začne příštím zápasem na Tempu.