Mistráky

Příspěvky

Dva góly do poločasu ve Zbraslavi stačily

3. 5. 2010

ObrazekPo roce čafáci znovu dobyli Zbraslav. Před rokem sem přijeli v oslabené sestavě, ale díky kolektivnímu výkonu vyhráli 3:0. Tentokrát rozhodli dvěma trefami z prvního poločasu, domácí stačili v poslední minutě už jen snížit. Výhra je cenná, soupeř nasadil téměř celý tým z ročníku 1999

Rychlé špunty oslavily Tondův hattrick

26. 4. 2010

ObrazekJedno drama za druhým provází jarní zápasy čafáků. Po třech zápasech venku se přesunuli zase domů a vybojovali tři body. Vynikající zápas rozhodl Tondův hattrick, díky němuž se klukům podařilo oplatit Nuslím podzimní porážku. V šatně pak mohly zaslouženě bouchat rychlé špunty…

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Nusle 25 04 2010

Po Radkově hattricku přišlo zbytečné drama

17. 4. 2010

ObrazekBez nerváků to snad nepůjde… Čafáci sehráli na Junioru hodně podobný zápas tomu ve Vršovicích, tentokrát se však dokázali včas probrat a zvítězit. Po hladkém poločase přitom měli mít situaci pevně v rukou. Jenže po přestávce polevili a domácí je pořádně prohnali. Branka v závěru pak naštěstí definitivně rozhodla.

Heroický výkon s trpkým koncem

12. 4. 2010

ObrazekŽádné body, ale obrovské uznání. Čafáci si nakonec připsali ve Vršovicích třetí porážku v soutěži, zároveň ovšem sehráli jeden ze svých nejúžasnějších zápasů. Vzhledem k velkému oslabení týmu byla jejich výchozí pozice téměř beznadějná. Překonávali se však a po heroickém výkonu ztratili body až v úplném závěru.

Čafáci zvládli šlágr kola a zůstali druzí

30. 3. 2010

ObrazekÚspěšný start do mistrovského jara je potvrzen. Hned ve druhém kole čekal čafáky důležitý duel v Libuši, což byl zápas třetího týmu tabulky se druhým. V prvním podzimním kole jsme Libuš doma porazili 3:1 a přesně stejným skóre to kluci zvládli také na hřišti soupeře. Upevnili si tak druhé místo, třetí už je Krč.

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Libuš 28 03

Čtyři standardky vítězně odstartovaly jaro

22. 3. 2010

ObrazekStart do mistrovského jara se klukům povedl. Čtyři proměněné standardní situace jim zajistily výhru nad Horními Měcholupy, a tak se dál drží na druhém místě v tabulce. O výsledku se rozhodlo již do přestávky, soupeř se sice ve druhém poločase vzchopil, ale čafáci již žádné komplikace nepřipustili.

Střelec Souček uzamkl podzim hned čtyřikrát

17. 11. 2009

ObrazekTak podzim máme za sebou. Loučení na hřišti posledního týmu tabulky bylo dlouho ospalé, jako by se kluci už opravdu ukládali k zimnímu spánku. Nakonec se však přece jen výrazněji prosadili a přezimují na druhém místě o tři body za vedoucím Újezdem. Tabulka je ovšem vyrovnaná, Libuš a Sparta Krč B ztrácejí na Čafku jen dva a Zbraslav pět bodů.

Top 10 čafáckých bitev, aneb Jen tak dál!

12. 11. 2009

ObrazekVzpomínky na úžasný sobotní duel se Spartou Krč mohou čafáky hřát celý týden. Byl to bez diskuse jeden z nejlepších zápasů, které tento tým odehrál. A tak se nabízí otázka – které utkání bylo to vůbec nejlepší? Od Mini Cupu 2006/07 kroutí kluci již čtvrtou sezónu a je z čeho vybírat. Pokusili jsme se tedy sestavit žebříček deseti duelů, na něž se nezapomíná. Vybírali jsme pouze z mistrovských zápasů 7+1, stranou jsme ponechali turnaje, přáteláky a novou soutěž 5+1. Důležitým hlediskem byla síla soupeře.

Bravo! Skvělá oslava kapitánových narozenin

8. 11. 2009

ObrazekPánové a dámo, klobouk dolů! Tohle byla fotbalová bomba. Dosud v tabulce druhá Krč přivezla tři posily z přeborového áčka a celkem měla na soupisce čtyři hráče ročníku 1999. Čafka povolala jen jednu posilu z áčka a vzhledem k síle soupeře sehrála jeden z vůbec nejlepších zápasů v historii týmu. Vyhrála 6:0 a pokud zvládne i poslední zápas ve Slivenci, přezimuje nejspíš na druhém místě tabulky za Újezdem.

Do přestávky bylo v Modřanech jasno

2. 11. 2009

ObrazekZávěrečná listopadová fáze II. třídy začala vítězně. Čafáci si dojeli pro tři body do Modřan a v příštím kole je čeká velká domácí zkouška se Spartou Krč. Na modřanském trávníku se klukům podařilo rozhodnout již do přestávky, ve druhém poločase sice měli místy velký tlak, ale dokázali přidat již jen čtvrtý gól.