Mistráky

Příspěvky

Nejdřív mizérie, potom večerní drama

1. 11. 2009

ObrazekSvátek, nesvátek, nabitý týden pokračoval posledním podzimním zápasem v soutěži 5+1. Soupeřem byly Řeporyje doplněné o pár hráčů Střešovic. Porážka, vítězství, remíza, takový byl vývoj výsledků 0:5, 4:0 a 2:2, áčko hrálo na vedlejším hřišti 2:1, 1:1 a 4:2, takže celkově vyhrála domácí Čafka 13:11.

Perná zkouška s kombinující Slavií

28. 10. 2009

ObrazekDalší kvalitní soupeř se postavil proti klukům v předposledním podzimním dílu soutěže 5+1. Dobře kombinující slávisté měli navrch, čafáci jim podlehli 1:5, 0:3, 0:4 a 1:2, áčko hrálo na vedlejším hřišti 2:0, 2:0, 2:4 a 2:4, takže celkově vyhrála hostující Slavia 22:10.

Hostivař neměla v bitvě spolužáků nárok

26. 10. 2009

ObrazekDomácí tvrz zůstává ve II. třídě nedobyta. Proti Hostivaři spustili čafáci velkou kanonádu a po prvním poločase měli s přehledem našlápnuto ke dvoucifernému vítězství. Po přestávce je ovšem hlad po gólech přešel, začali příliš sólovat a jen kvůli přílišné sobeckosti před brankou soupeře mohou litovat, že se vytoužené „desítky“ nedočkali.

Povedená žižkovská romance

22. 10. 2009

ObrazekPo delší době si kluci zase dali říct, aby si v soutěži 5+1 zahráli útočný romantický fotbal. Proti žižkovským mužstvům SK a Union se jim dařilo, vyhráli 2:1, 3:1, 3:0 a 5:2, áčko na vedlejším hřišti 3:0, 4:1, 4:1 a 4:0, takže celkově vyhrála domácí Čafka 28:6.

Zdecimovaný tým Újezdu neodolal

18. 10. 2009

Těsně před dalším důležitým zápasem nastala velká kádrová kalamita. ObrazekZe základní sestavy onemocněli Marek, Pepa a David Vávra, hned na začátku utkání navíc musel odstoupit i nakopnutý Radek. Oslabený tým začal srdnatě, ale na soupeře s pěti hráči ročníku 1999 nestačil. Újezd nám tak připravil nejtěžší mistrovskou porážku od 7. června 2008, kdy čafáci prohráli v I. třídě s Viktorkou Žižkov 2:8.

Král rohů Radek vystřelil další tři body

11. 10. 2009

ObrazekPrvní porážka v soutěži je zapomenuta, kluci se vrátili na vítěznou notu. Před rokem v I. třídě porazili v listopadu Zbraslav na domácím hřišti 2:0 a tento výsledek si zopakovali i tentokrát. Zápas rozhodli již do přestávky díky dvěma využitým rohovým kopům. Z nejsilnějších soupeřů ještě čafákům zbývá béčko Sparty Krč a v příštím kole Újezd Praha 4.

Na Spartě zoufalý začátek a obstojný konec

9. 10. 2009

ObrazekČím déle hráli, tím více si čafáci na strahovský trávník zvykali. A hlavně na soupeře s velkým jménem, což byl problém v úvodních čtvrtinách. Dosáhli se Spartou výsledků 2:8, 0:4, 1:1 a 2:3, áčko na vedlejším hřišti 2:1, 4:1, 3:0 a 4:2, takže celkově vyhrála domácí Sparta 20:18.

Zápas blbec ukončil podzimní neporazitelnost

4. 10. 2009

ObrazekVedení v tabulce svojí skupiny II. třídy si čafáci užili jen týden. Na hřišti SK Nusle o ně přišli, protože poprvé v soutěži prohráli. Výsledek bolí o to víc, že kluci měli celý zápas převahu a oba inkasované góly darovali domácím prakticky sami. Byl to prostě zápas blbec…

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Nusle 03 10 2009

Horalka Jitka měla po návratu nabito

2. 10. 2009

ObrazekVyrovnané čtvrtiny sehráli kluci v dalším utkání soutěže 5+1 proti Tempu. Zaznamenali výsledky 3:1, 1:2, 2:0 a 0:1, o rok starší čafáci dosáhli výsledků 2:3, 3:1, 2:2 a 2:0, takže dohromady to vyneslo celkový výsledek 15:10.

Strhující obrat vynesl čafáky do čela tabulky

28. 9. 2009

ObrazekTomu se říká obrat! Pět gólů během pěti minut udělalo z utkání, které do té doby hrozilo velkým dramatem, jednoznačnou záležitost. Kluci tak mají po čtyřech kolech 2. třídy jako jediní ve skupině A plný počet bodů a skóre 20:3. Navíc poté, co Libuš porazila Zbraslav, se Čafka vyhoupla do čela tabulky.