Mistráky

Příspěvky

Vršovice nadělily mátožným čafákům deset gólů

3. 10. 2014

dscf2493.jpgPánové, to byla bída. Velká. Jestliže se bez ohledu na výsledky zdálo, že čafáci si postupně zvykají na velké hřiště a jejich výkony se zlepšují, ve 4. kole přeboru starších žáků zcela propadli a na hřišti Vršovic schytali debakl 2:10. Zaslouženě, protože zatímco Union makal a fotbal si užíval, kluci svým přístupem zklamali. Bez patřičného nasazení nemohou proti žádnému ze starších soupeřů uspět.

První gól vstřelen, teď ještě také zabodovat

23. 9. 2014

dscf2491.jpgTěžká zkouška proti jednomu z trojice týmů s plným bodovým ziskem tým náležitě prověřila. Čafáci ve třetím kole přeboru starších žáků prohráli na hřišti Aritmy 1:7, ale především v prvním poločase podali odhodlaný výkon a jak výsledek napovídá, konečně také vstřelili první gól v soutěži. S přibývajícími zkušenostmi budou útočit na první bodový zisk, který by pro ně byl velkou vzpruhou.

Výsledek jako přes kopírák, na první gól se čeká

17. 9. 2014

dscf2477.jpgNadějný druhý poločas s jedním inkasovaným gólem by ušel. Horší je, že kluci zaberou až za stavu 0:5. Tento příběh už tady byl před týdnem. Čafáci ve druhém kole přeboru starších žáků průběhem i výsledkem okopírovali premiéru ve Střešovicích a doma podlehli Uhříněvsi 0:6. Proti staršímu a urostlejšímu soupeři se neprosadili, přestože šance znovu měli. Dál tak čekají na první vstřelený gól v soutěži.

Začátek těžké cesty vylepšila druhá půle

8. 9. 2014

dscf2469.jpgVítejte v přeboru starších žáků. Kluci se hned na začátku těžké cesty přesvědčili, že adaptace na velké hřiště nebude žádnou procházkou. Čafáci si dojeli do Střešovic pro porážku 0:6, ale není na místě věšet hlavu. Přesně stejným výsledkem tady ostatně začal před rokem soutěž také tým opírající se o ročník 1999. Ve druhé půli se už kluci hodně vzpamatovali a je velká škoda, že nedokázali proměnit ani jednu z řady velkých šancí.

Kanonýr Tomáš, zlý muž Petr, železňák Pavel a spol.

14. 8. 2014

2013_11_03_cafc_podoli_16.jpgSezona 2013/14 je dva měsíce minulostí. Čafáci v ní v přeboru starších žáků obsadili osmé místo. Ještě však klukům dlužíme hráčské statistiky. S 15 góly byl nejlepším střelcem Tomáš, který si připsal také nejvíc asistencí – 9. Tomáš spolu s Pavlem pak jako železní muži odehráli nejvíc zápasů, oba chyběli jen jednou. Fanda vychytal tři zápasy s čistým kontem a tým měl také svého zlého muže – Petr nasbíral pět žlutých karet.

Vltavská tečka potvrdila konečné osmé místo

20. 6. 2014

bscf2308.jpgPro tuto sezonu je dohráno. Prohry s Kolovraty a v Podolí ve druhé půlce jara přisoudily čafákům v tabulce přeboru starších žáků osmé místo, na němž už poslední kolo nic nezměnilo. Vltavín byl pro kluky příliš velkým soustem, vyhrál 5:1 a jen zvýraznil svoji druhou příčku se stejným bodovým ziskem jako první Aritma. Čafka měla výtečný podzim a průměrné jaro, které ji srazilo níž.

Deset statečných se ve výhni doplazilo k penaltě

13. 6. 2014

bscf2267.jpgNa polovině měřících stanic v neděli padly teplotní rekordy, v Praze se rtuť vyšplhala až na 34 stupňů. A zrovna do této výhně čafáci nastoupili s oslabeným kádrem bez možnosti střídání a podstatnou část druhé půle dohrávali bez zraněného kapitána jen o deseti. V předposledním kole přeboru starších žáků sice podlehli týmu ze Střížkova 1:4, prokázali však mnohem většího týmového ducha než o týden dříve v kompletní sestavě v Podolí.

Nové parádní dresy pokřtila nečekaná porážka

7. 6. 2014

bscf2194.jpgNejhezčí byly nové dresy. Zlatooranžové, že by v nich Holanďani klidně mohli nastoupit na šampionátu v Brazílii. Jenže výkon čafáků jim v Podolí neodpovídal. Poslednímu celku tabulky nabídli jeho teprve třetí výhru v přeboru starších žáků. Sami se tak kluci nejspíš odsoudili ke konečnému osmému místu, což je zklamání. Vždyť ještě v průběhu podzimu byli několikrát čtvrtí se stejným bodovým ziskem jako třetí tým tabulky…

Dukla rozhodla už do poločasu, kluci dali aspoň gól

27. 5. 2014

bscf2174.jpgZápasy s Duklou už kádrovou krizi zkrátka přitahují. Na podzim kluci začínali na Julisce o devíti a až v průběhu zápasu se zapojily dvě mladé posily. Před jarní odvetou v přeboru starších žáků zase škola v přírodě odlákala tři starší hráče a zápas museli odehrát i ne zcela zdraví. Hosté byli mnohem dynamičtější a již během prvního poločasu rozhodli. Čafákům patřil aspoň začátek druhé půle, kdy jednou skórovali.

Tři body za dva dvougólové poločasy

18. 5. 2014

bscf2088.jpgDva dvougólové poločasy – a kluci oprášili svůj oblíbený výsledek 4:1. Újezd nad Lesy je pro ně tradičním soupeřem a výhra by je zase měla nasměrovat na správnou cestu. Během jara se čafáci začali sunout tabulkou přeboru starších žáků dolů. Níže než pod osmou příčku by však spadnout neměli, tím spíše, že Újezd je v tabulce jejich nejbližším pronásledovatelem a teď mu zase odskočili.