Trenér Nafarieh: Povedený, ale ne výborný podzim

20. 11. 2011

Podzimní výsledky týmu přesně odrážejí stav tabulky. Se čtyřmi soupeři, kteří jsou nad nimi, kluci prohráli, všechny ostatní (až na jednu remízu) porazili. „Stejné to bylo i loni, to mi však soutěž přišla vyrovnanější. Měli jsme tam víc zápasů, kdy jsme se silnými soupeři prohráli jen o gól,“ srovnává kouč Nafarieh.

Jako by i celá soutěž byla jasně čitelná. V čele je čtyřlístek silných, jemuž vévodí bez ztráty bodu Tempo. K elitě patří ještě Braník, Střešovice a Motorlet – mezi sebou se porážejí, ale s nikým z níže postavených soupeřů už body neztratily. Následuje „skupina středu“, kterou spolu s Čafkou tvoří Vltavín, střížkovská Bohemka a Újezd. Tabulku s větším odstupem uzavírá kvartet Junior, Podolí, Krč a PSK Union.

Proti silným si čafáci vedli rozdílně. Bitva s Tempem byla zřejmě vrcholem podzimu – o to větší škoda, že ji rozhodl gól z ofsajdu na konečných 3:4. Ne nadarmo pak kouč Nafarieh konstatoval, že tento zápas nebere za porážku, ale jako výhru. Ani proti Střešovicím si kluci nevedli zle, moc šancí si však nevytvořili. S Motorletem sehráli vyrovnaný druhý poločas, po první půli však už bohužel bylo jasno. Partie s Braníkem se nepovedla.

Důležité byly výhry nad nejbližšími soupeři. Ta nad Vltavínem byla vydřená, tu nad Střížkovem přinesl lahůdkový první poločas, zářivý diamant čafáckého podzimu. Litovat kluci mohou remízy v Újezdu, kde podali mátožný výkon a bod museli přijmout.

„Potěšitelné je, že se do týmu zapojili noví kluci. A pro rodiče i pro trenéra je příjemné, že se všichni chtějí zlepšovat a snaží se, aby byli zápas od zápasu lepší,“ vyzdvihuje trenér Nafarieh.

O nejbližším víkendu čeká kluky zajímavý turnaj na Hájích za účasti čtyř českých a čtyř srbských týmů. Pak vstoupí do zimní ligy ve Strašnicích, kde se kromě pořádajícího PSK Union utkají s Viktorií Žižkov, Tempem, Újezdem nad Lesy, Unionem Žižkov a Libuší.

Podzimní statistika přeboru – odehrané zápasy: 11 – Zmij, Vomáčka, J. Sadílek, 10 – Reinštein, Dosadil, Putík, 9 – Přikryl, Kosina, 8 – Sedláček, Ratner, M. Sadílek, Dusil, 7 – Votruba, 3 – Winternitz, 2 – Kunst, 1 – Nesvadba, Praus.

Góly: 5 – Reinštein, 4 – Putík, 3 – Zmij, Dosadil, M. Sadílek, 2 – Ratner, Kosina.

Asistence: 5 – Putík, 3 – Přikryl, 2 – M. Sadílek, Kosina, 1 – Zmij, Votruba, Dosadil, Reinštein, Ratner, Winternitz.

Zápasy s nulou: 3 – Sedláček, 2 – J. Sadílek.

Penalty: 1 – Votruba, Dosadil.