Přátelské zápasy

Příspěvky

Neporazitelnost v Podolí trvá, výhra na penalty

29. 11. 2012

14-prihoriva--prihoriva....jpgPřebor pro letošek skončil, zimní liga ještě nezačala, a tak byl ideální čas na testovací zápas. Znovu v Podolí, kde čafáci na podzim vyhráli přátelský duel 5:1 a poslední mistrák před deseti dny dokonce 6:1. Neporazitelnost na Kavčích Horách si udrželi, i když tentokrát utkání hrané na třetiny přineslo remízu 2:2. Z jedné výhry se hosté nicméně přece jen radovali, penaltový rozstřel ovládli v poměru 10:5.

Anetin bleskový hattrick podtrhl výhru v Podolí

11. 10. 2012

7-aneta-chysta-hattrick.jpgUž bylo na čase, aby čafáci zase ochutnali radost z vítězství. Podařilo se jim to v přátelském duelu v Podolí. Ani jeden tým nenastoupil v kompletním složení, a tak lze předpokládat, že vzájemný duel v přeboru bude mnohem těžší. Pozitivní však určitě je, že kluci konečně začali střílet. Aneta je nakonec všechny trumfla – v závěru stihla čistý hattrick během rekordních čtyř minut!

Deštivá příprava v Šeberově měla šťastný konec

13. 9. 2012

2-ve-fronte-na-vystrel.jpgSezona se teprve rozjíždí, a tak je třeba přivyknout zápasovému zatížení. Přípravný duel v Šeberově provázel vytrvalý déšť. Většinu druhého poločasu čafáci prohrávali, ale neztráceli víru a trpělivou kombinací si nakonec došli nejen pro vyrovnání, ale v poslední minutě také pro vítězný gól. Zaslouženě, protože měli stálou převahu. Málem však doplatili na chyby v obraně, jež Olympia potrestala.

Generálka na přebor s čistým kontem

21. 3. 2011

dscf6149.jpgVzhledem k odložení prvního mistrovského zápasu dostali kluci příležitost sehrát ještě poslední generálku na jarní přebor. Domácí Háje proti nim nasadily tým kompletně složený z ročníku 2001. Žádný koncert to tedy nebyl, přítomnost několika starších čafáků nebyla téměř znát. Hrdinou zápasu byl jednoznačně Otto, který předvedl několik vynikajících zákroků a vychytal nulu

Příprava vrcholí i bez dovolenkářů

21. 3. 2011

dscf6136.jpgJarní část přeboru se pomalu blíží a klukům zbývají po skončení Zimní ligy na Hájích poslední přípravné zápasy. Nejprve se v rámci tréninku utkali s mladšími kamarády ročníku 2002 a po nevalném výkonu vyhráli 4:1. Proti Újezdu nad Lesy nastoupili už bez dovolenkářů, kteří mají prázdniny, předvedli větší zaujetí i dobré akce a nakonec urostlejším protivníkům podlehli 2

Kladno nabídlo klukům vydatnou přípravu

3. 11. 2010

Čafáci si v putování za silnými středočeskými soupeři mohli udělat další čárku. Koncem srpna si zahráli v Příbrami a tentokrát narazili na přípravku SK Kladno, tedy klubu, který se ještě na jaře mohl pyšnit prvoligovou vizitkou. Na hřišti v Rozdělově kluci zvládli hned čtyři řádně dlouhé poločasy, jež je prověřily před závěrem mistrovského podzimu

Nevydařený závěr pokazil přípravu na Meteoru

6. 10. 2010

dscf5429.jpgZvyklosti z letních přáteláků zafungovaly také na Meteoru. Začátek zápasu kluci prospali, až ve druhé části zápasu se zlepšili. Sedm minut před koncem se dokonce ujali vedení, ale samotný závěr jim vůbec nevyšel a aktuálně pátý tým v I. A třídě strhl vítězství na svou stranu. Tahle porážka byla úplně zbytečná.

Žlutí využili v modelovém derby přesilovku

10. 9. 2010

ObrazekJak předvedla fotbalová reprezentace v Olomouci, modelové zápasy jsou v módě (ale ty konce…). Čafáci se neukryli za zavřenými dveřmi, ale rozdělili se na dva týmy a sehráli proti sobě „oficiální“ utkání, aby byli všichni hráči zápasově vytíženi. Žlutí měli dospělé gólmany a bylo jich víc, čehož nakonec dokázali využít.

Třetí třetina znovu přinesla nápor a remízu s Háji

1. 9. 2010

ObrazekTradice byla dodržena, kluci sehráli s Háji další zápas s vyrovnaným výsledkem. Vždyť červnový vzájemný duel na Eon Cupu musely rozhodnout až penalty. Zároveň čafáci navázali na zvyklost ze soustředění a pořádně ožili až v přidané třetí třetině. Během ní znovu smazali manko, které bylo v jednu chvíli až čtyřgólové…

Příbramské počty: třikrát tři je devět

30. 8. 2010

ObrazekČafákům přibyl do kroniky další prvoligový areál, v němž si kluci zahráli. V sobotu áčko Příbrami u Litavky porazilo Hradec Králové, v neděli sem dorazil tým ze Záběhlic. Předposlední zápas před startem přeboru byl další pernou zkouškou s kvalitním soupeřem. Domácí si na každou třetinu vyměřili tři vstřelené góly, a tak se nakonec zastavili těsně pod desítkou.