Přátelské zápasy

Příspěvky

Čafácké derby ovládli mladší žáci

27. 8. 2010

ObrazekPřebor nebude žádná procházka, a tak kluci v dalším přípravném duelu nastoupili proti svým o rok starším spoluhráčům z mladších žáků. Čtvrthodinku s nimi hráli bez branek, pak se „devadesátdevítky“ do přestávky třikrát prosadily a také ve druhém poločase byly před brankou soupeře efektivnější.

Markova paráda ozdobila zápas v Benešově

18. 6. 2009

ObrazekSezóna pomalu končí, kluci si však ještě zahráli přátelský zápas v pěkném areálu vedle zimního stadionu v Benešově. „Mistrovská soutěž skončila, teď si ještě vyzkoušíme další varianty sestavy. A samozřejmě chceme vyhrát,“ připomněli trenéři Radek Jedlička a Josef Vomáčka při válečné poradě v hokejové šatně.

Testování v Kostelci skončilo remízou

5. 6. 2009

ObrazekSezona se blíží ke konci a vzhledem k avizovaným absencím v kádru si kluci vyzkoušeli nové varianty sestavy v přátelském utkání proti soupeři složenému ze tří ročníků.

Sestava: Lukáš Trávníček – Pavel Dosadil, David Vávra, Antonín Kosina, Richard Malík – Jitka Šnejdarová, Josef Vomáčka, Victor Ferreira, Matěj Putík, Marek Tůma, Patrik Hozák – David Reinštein, Samuel Heller

Vysokou porážku zmírnil čestný gól

19. 3. 2009

ObrazekOdveta za říjnovou porážku 0:3 v Kobylisích se klukům nepovedla. Kromě úvodu druhého poločasu měl účastník přeboru zápas pevně v rukou. V poslední minutě se Čafka dočkala alespoň čestného gólu.

Sestava: Lukáš Trávníček – David Souček, Radek Jedlička – Josef Vomáčka, Richard Malík, Victor Ferreira, Marek Tůma – David Vávra

Pavel Dosadil, David Reinštein, Jitka Šnejdarová, Samuel Heller, Vojtěch Kostkan, Lubomír Dusil

Účastník přeboru nám gól nepovolil

8. 10. 2008

ObrazekPro další prověrku s účastníkem přeboru se kluci vypravili na dobře známé hřiště do Kobylis. Soupeř, který v naší věkové kategorii patří k nejlepším v Praze, byl pro čafáky velkým soustem.

Admira - ČAFC 3:0 (1:0). Sestava: Zach, Pfeifer (oba Admira) - Jedlička, Nesvadba - Dosadil, Nussbauer, Malík, Tůma, Ferreira, Šnejdarová, Peták - Vávra, Hozák, Reinstein, Dusil

Ani účastník přeboru Čafku neporazil

2. 10. 2008

Obrazek

Přátelský zápas měl charakter tréninkové zkoušky širokého kádru. Přinesl potěšitelné zjištění, že kluci za účastníkem přeboru v ničem nezaostali – naopak ho drželi většinu zápasu pod tlakem.

ČAFC - Háje 3:3 (1:1, 1:1, 1:1) Přátelský zápas, hráno na UMT na 3x20minut.

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček -  Jedlička, Nesvadba - Dosadil (1+0), Nussbauer, Malík, Peták, Tůma, Vomáčka, Souček (0+1), Šnejdarová, Ferreira (1+0), Hozák, Heller - Vávra (1+1), Reinstein (0+1).

„Pan Hattrick“ vystřílel velký obrat

18. 9. 2008

ObrazekČAFC - Benešov 4:3 (1:1, 0:1, 3:1) Přátelský zápas, hráno na trávě na 3x20minut.

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Vomáčka, Nesvadba - Dosadil, Nussbauer (1+2), Malík, Tůma (0+1), Reinstein, Fortelka, Šnejdarová, Dusil, Ferreira - Vávra (3+1), Peták, Kostkan.

Referát se zobrazí kliknutím na "celý příspěvek". Hodnocení zápasu najdete i na stránkách SK Benešov: http://www.skbenesov.cz/pages/tymy/pripravka/starsi-pripravka/pripravka-c/sezona-2008-2009/pratelske-zapasy/18.09.2008-cafc-praha/

Víc než nadějná generálka

31. 8. 2008

ObrazekÚspěšnou generálku na mistrovskou soutěž absolvovali kluci s naším tradičním soupeřem v areálu na Lhotce.

Tempo - ČAFC Praha 0:4 (0:2). Hráno na 2x30 min. Naše sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Souček, Jedlička - Dosadil, Malík, Nussbauer (2+2), Tůma, Reinstein, Vomáčka, Peták, Fortelka, Šnejdarová - Vávra (2+1), Nesvadba

Kliknutím na Celý příspěvek se zobrazí reportáž Pavla Dosadila

Přátelsky v Teplicích

27. 8. 2008

ObrazekDalší přípravný zápas sehráli kluci v Teplicích s mužstvem TJ Hvězda Trnovany, účastníkem okresního přeboru přípravek. Hrálo se na 3x15 minut. Po utkání připravil pan trenér Kříž pro kluky ve spolupráci s domácím oddílem návštěvu Teplického stadionu Na Stínadlech, kluci si osahali prvoligový pažit a prohlédli si zázemí tohoto pěkného fotbalového stánku.

TJ Hvězda Trnovany - ČAFC Praha 0:4. Hráno na 3x15 min. Naše sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Souček, Jedlička (1+0) - Dosadil, Vomáčka, Nussbauer (1+1), Tůma (0+1), Ferreira (0+1), Fortelka, Dusil - Nesvadba, Reinstein (2+0), Peták (0+1)

Reportáž Pavla Dosadila se zobrazí kliknutím na Celý příspěvek.