ČAFC Praha–FK Admira Praha 1:5 (0:2)

Sestava: Lukáš Trávníček – David Souček, Radek Jedlička – Josef Vomáčka, Richard Malík, Victor Ferreira, Marek Tůma – David Vávra

Pavel Dosadil, David Reinštein, Jitka Šnejdarová, Samuel Heller, Vojtěch Kostkan, Lubomír Dusil

Branka: 60. Jedlička (Souček)

Odveta za říjnovou porážku 0:3 v Kobylisích se klukům nepovedla. Kromě úvodu druhého poločasu měl účastník přeboru zápas pevně v rukou. V poslední minutě se Čafka dočkala alespoň čestného gólu.

Admira si před začátkem zápasu dala tak náruživou rozcvičku, že hned tři její hráči zamířili po srážce s krvavými šrámy do šatny. To však byla pro favorita poslední potíž, na hřišti měl od začátku navrch. Díky Lukášovým zákrokům a RadkoviDavidem Součkem v obraně se neprosadil hned. Skóre Admira otevřela v 11. minutě a hnala se za dalšími góly.

Nepřišly rychle. Ve středu hřiště se snažili Ríša a Victor, na krajích zálohy se střídali Pepa, Marek, Pavel, David Reinštein a Vojta. V útoku zkoušeli najít skulinu v obraně soupeře David Vávra, Jitka, Luboš nebo Sam. Cesta k brance Admiry však byla složitá, hosté měli trvalý tlak. Ve 25. minutě vyšachovali obranu a přidali druhý gól.

„Nehraje nám záloha, musíme se zlepšit. Nenechte se odstrčit, soupeř musí odpadnout od vás, ne vy od něj,“ nabádal tým o přestávce trenér Radek Jedlička.

Začátek druhého poločasu byl nejvydařenější pasáží Čafky. Vypracovala si rohové kopy, v šanci zakončoval David Vávra, pěkné akce předvedli Ríša a Jitka. Admira však náporu odolala a postupně znovu přešla do útoku. Dalšími třemi trefami navýšila své vedení. Kluci se dočkali v úplně poslední minutě. David Souček rozehrál rohový kop a důrazný Radek uzavřel skóre.

„Dobře že jsme takový zápas sehráli, měl jsem z něj větší obavy. Těžko dáváme góly,“ konstatoval trenér Jedlička. „Kluci si málo dovolují, kličku si troufne jen Jitka a Ríša,“ dodával jeho kolega Josef Vomáčka.