Úterý 5. října 2010 16.00, hráno na 3x20 minut

Meteor–ČAFC Praha 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)

Sestava: Richard Kühnel – Lubomír Dusil, Josef Vomáčka, Jiří Švarc, Jeroným Bohdan – Pavel Dosadil (0+1), David Souček (0+1), Radek Jedlička (1+0), Victor Ferreira, Martin Mandík (1+0), Marek Tůma (0+1) – Martin Rattay (1+0), Jitka Šnejdarová

Branky: 38. Rattay (Souček), 41. Jedlička (Dosadil), 53. Mandík (Tůma)

Zvyklosti z letních přáteláků zafungovaly také na Meteoru. Začátek zápasu kluci prospali, až ve druhé části zápasu se zlepšili. Sedm minut před koncem se dokonce ujali vedení, ale samotný závěr jim vůbec nevyšel a aktuálně pátý tým v I. A třídě strhl vítězství na svou stranu. Tahle porážka byla úplně zbytečná.

Branky začaly padat až ve druhé třetině. Domácí šli dvakrát do vedení, čafáci otočili skóre až ve třetím dějství. Hráči Meteoru se však více hecovali, a tak se jim v závěru povedlo z brejku nejen vyrovnat, ale po dlouhém výkopu brankáře nakonec také vstřelit vítězný gól. „Žádná fotbalová podívaná to tedy nebyla… Místo toho, abychom šli za góly a vítězstvím, jsme se přizpůsobili soupeři. Těžko se také vyhrává, když přihrávka lépe postavenému spoluhráči je to úplně poslední, co naše útočníky napadá,“ všiml si trenér Petr Mandík.

Penalty vyhrála Čafka 11:9, penalty proměnili: Ferreira, Bohdan, Tůma, Souček, Rattay, Jedlička, Šnejdarová, Švarc, Vomáčka, Mandík, Kühnel