Anetin bleskový hattrick podtrhl výhru v Podolí

11. 10. 2012

Středa 10. října 2012 17.00
AFK Slavoj Podolí–ČAFC Praha 1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Sestava: Radek Jedlička – Pavel Dosadil, Jiří Pavlík, Lukáš Hrdlička, Josef Vomáčka – Adam Krejzl, Aneta Pochmanová, Lukáš Listopad – Patrik Trčka, Nikola Kranjčevič, Luka Kranjčevič, Matěj Macho
Branky: 10. Trčka (chyba obrany), 32. Krejzl (chyba obrany), 57. Pochmanová (Krejzl), 58. Pochmanová (samostatná akce), 60. Pochmanová (Vomáčka)

Podolí se v utkání hraném na 3x20 minut brzy ujalo vedení. Více gólových šancí si však nevytvořilo a čafáci natrvalo převzali aktivitu. Zakončení však i dál vázlo, Patrik naštěstí využil chyby brankáře a snadno poslal míč za jeho záda. Do hry se postupně dostali i nováčci Nikola, Luka a Matěj. Ve druhé třetině zachytil chybnou rozehrávku Adam a chladnokrevně otočil skóre. Čafáci měli na hřišti dost prostoru, a tak se hrnuli do útoku a snažili se zakončovat. Radek byl v brance bez práce, takže piloval rozehrávku. JíraHrdlou a Lisťou zásobovali útočníky, branku těsně minul Pavel. Definitivně tak rozhodla až Aneta v samém závěru. Nutno dodat, že pozoruhodně. Nejprve završila Adamův nájezd, potom zakončila samostatnou akci a posléze využila Pepovy ideální kolmice. To všechno stihla v rozpětí pouhých čtyř minut!

„V Újezdu jsme v sobotu podali mnohem kolektivnější výkon, tentokrát se předvedly spíš jen individuality. Podepsalo se na tom i hřiště. Vyhráli jsme zaslouženě, domácí jsme k ničemu nepustili. Vyzkoušeli jsme nové kluky, kteří ukázali, že mohou hrát,“ zhodnotil vítěznou přípravu trenér Martin Listopad.