Neděle 29. srpna 2010 16.00, hráno na 3x25 minut

FK Příbram–ČAFC Praha 9:2 (3:1, 3:1, 3:0)

Sestava: Martin Mandík – Pavel Dosadil, Jeroným Bohdan, David Reinštein (0+1), Marek Tůma – Jiří Švarc, Radek Jedlička, Victor Ferreira (0+1), Lubomír Dusil – Josef Vomáčka, Martin Rattay (1+0), Jitka Šnejdarová, David Souček (1+0)

Branky: 25. Souček (Reinštein), 38. Rattay (Ferreira)

Čafákům přibyl do kroniky další prvoligový areál, v němž si kluci zahráli. V sobotu áčko Příbrami u Litavky porazilo Hradec Králové, v neděli sem dorazil tým ze Záběhlic. Předposlední zápas před startem přeboru byl další pernou zkouškou s kvalitním soupeřem. Domácí si na každou třetinu vyměřili tři vstřelené góly, a tak se nakonec zastavili těsně pod desítkou.

Svítilo sice slunce, zároveň však foukal silný vítr a byla dost zima. Klukům bylo na hřišti teplo až až, protože početný a vyrovnaný kádr Příbrami jim dával zabrat. Také hosté se dvakrát trefili, nakonec však byli rádi, že se brankostroj domácích zastavil před dvouciferným vítězstvím.

„Příbram byla velmi dobrá, i když kvalitou bych ji pasoval do středu tabulky pražského přeboru. Měla velmi vyrovnaný kádr. Když tedy poslala na hřiště druhou sedmičku, naše šance se moc nezvýšily,“ konstatoval trenér Petr Mandík. „Znovu se ukázalo, že zaostáváme v rychlosti a celkově špatně bráníme. Tři inkasované góly v každé třetině odpovídají vývoji hry. Výsledek 2:6 v běžné hrací době zase není tak strašný,“ dodal kouč.

Penalty vyhráli domácí 9:4, penalty proměnili: Bohdan, Rattay, Souček, Vomáčka