Neděle 14. září 2008 15.30

ČAFC Praha – Junior Praha 11:0 (4:0)

Sestava: Lukáš Trávníček – Josef Vomáčka, Radek Jedlička – Pavel Dosadil, Michal Nussbauer, Richard Malík, Marek Tůma – David Vávra

David Reinštein, Tomáš Fortelka, Jakub Nesvadba, Jakub Peták

Branky: 11. Nesvadba (Vomáčka), 14. Reinštein (Nesvadba), 17. Nesvadba (chyba obrany), 19. Vávra (Jedlička), 31. Vávra (Jedlička), 33. Peták (Nussbauer), 36. Vomáčka (Nussbauer), 39. Fortelka (Peták), 46. Nussbauer (chyba obrany), 48. Vávra (Nussbauer), 49. Tůma (Dosadil)

Po bitvě na Aritmě přišla kanonáda do sítě nebohého Junioru. Kluci téměř okopírovali výsledek z loňského května, kdy stejného soupeře doma v Mini Cupu porazili 12:1. Tentokrát znovu dohrávali zápas v exhibičním duchu a dali jen o gól méně.

Začátek přitom takovému vývoji moc nenapovídal. Hra byla hodně kostrbatá a skóre otevřel až Jakub Nesvadba. Brzy se dorážkou přidal David Reinštein a kluci se uklidnili. Do ostřelování branky se pustil Ríša a třetí gól přidal opět Jakub Nesvadba. Skóre poločasu uzavřel po rohovém kopu a Radkově střele David Vávra.

„Vedeme sice 4:0, ale neviděl jsem pořádnou fotbalovou akci. Nepotáhneme míč po straně, centry tentokrát létají zase jen zprava,“ upozorňoval trenér Josef Vomáčka. „Záloha je slabá, neběháte,“ přidával se Radek Jedlička, který zastoupil Františka Kříže.

Kluci si po přestávce dali říct a soupeře rozebrali. Povel dala trefa Davida Vávry, brzy se přidal také Jakub Peták. Chybu Junioru rázně ztrestal Pepa a kombinační akci zakončil Tomáš. David Reinštein pak trefil tyč, ale kanonáda ještě nekončila. Závěrečnou smršť odpálil Michal, po něm David Vávra završil svůj hattrick. Pavel nakonec vybídl k závěrečnému gólu Marka.

Gól či přihrávku si během kanonády připsali téměř všichni hráči. Lukáš si v brance téměř nezachytal a svoji neprůstřelnost posunul už na metu 215 minut. „Rodiče soupeře měli blbé řeči, ale toho si nevšímejte a pořádně si vítězství užijte,“ pochválil kluky Radek Jedlička před oslavným pokřikem.

Kluci se po utkání dočkali prémií v podobě zbrusu nových tašek, které jim věnovali Malík senior a Vávra senior.