26. 3. 2012
Neděle 25. března 2012 13.15
Junior Praha–ČAFC Praha 1:8 (0:5)
Sestava: František Sedláček – Petr Winternitz, Jan Sadílek, Josef Vomáčka, Matěj Votruba – Antonín Kosina, Martin Sadílek, David Reinštein, Lubomír Dusil – Pavel Dosadil, Tomáš Ratner, Jakub Přikryl, Tomáš Zmij, Matyáš Kunst
Branky: 5. Martin Sadílek (Reinštein), 15. Kosina (Ratner), 21. Dusil (odražený míč), 28. Zmij (Reinštein), 30. Zmij (Ratner), 46. Votruba (Ratner), 56. Kosina (Dusil), 64. Reinštein (přímý kop)

Začátek byl perný, Junior hned nachystal závar, při němž musel zasahovat Fanda. První šance Honzy však ukázala, že standardky mohou být velkou zbraní. Pavel došel pro přímý kop z hranice vápna a Martin ho po Davidově nabídce proměnil v první jarní gól. Petr, Pepa a Matěj začali po stranách zakládat útoky a šancí přibývalo. Druhý gól přidal důsledný Tonda a třetí po rohu Luboš – ten si gólovou radost v mistrovském zápase vychutnal po více než dvou letech. Útočné rejdy podpořili také Mates, Kuba a především Tomáš, který se před přestávkou prosadil hned dvakrát.

„Vymažte první poločas. Chceme vyhrát i druhý, a tak hrajte tak, jako by to bylo 0:0,“ přál si o přestávce trenér Hamed Nafarieh.

Úvod druhé půle tomu nenasvědčoval. Junior měl víc ze hry a zaslouženě snížil. Poté však znovu doplatil na to, že v obraně měl spoustu okének. Šestý gól s přehledem přidal Matěj a při jeho trefě Raty završil hattrick svých asistencí. Dorážka zblízka pak byla pamlskem pro Tondu a skóre uzavřel David z přímého kopu z velké dálky.

„Soupeř nebyl vůbec slabý, měl tři, čtyři velmi šikovné kluky,“ poukázal trenér Jarda Zmij. „Dobře jsme kombinovali, stále nám však chybí dvě věci – aby kluci pochopili timing a prostor. To potřebujeme zlepšit, aby náš výkon byl kompletně fotbalový. Jsem rád, že i ve druhém poločase se kluci snažili stejně jako v prvním, to se nám v minulosti ne vždy dařilo,“ dodával kouč Nafarieh.

Téměř dvoukolová sada penalt skončila remízou 5:5.
Penalty proměnili: Zmij 2, Dosadil 2, Kosina