Dukla Praha C–ČAFC Praha 14:2 (8:2)
Sestava: Nikola Kranjčevič, Jan Patka – Alan Mamudov, Pavel Dosadil, Michal Landík, Lukáš Listopad, Jiří Pavlík – Šimon Hruška – Luka Kranjčevič, David Bezděka, Patrik Trčka, Matěj Hrstka, David Pěruška – Matěj Macho
Branky: 26. L. Kranjčevič (Pěruška), 30. L. Kranjčevič (Trčka)
Žlutá karta: L. Kranjčevič

Školní výlety, zranění brankáře a nakonec i několik puchýřů připravily klukům další těžkou zkoušku. A především soupeř, jehož lídři jsou prostě někde jinde. Hned na úvod šel útočník domácích do zbytečného střetu s Nikem, který utržil ránu do hlavy, ani si nepamatoval, co se stalo a jak došel na lavičku, takže musel hned do nemocnice. Honza tedy skočil rovnýma nohama z útoku zpátky do brány, kde byl v ostré palbě. V 18. minutě už Dukla vedla 5:0, ale kluci bojovali. A také předváděli pohledné akce, jako třeba David Bezděka nebo HrušaJírou. Odměnou jim bylo snížení na 6:1. David Pěruška dostal míč do vápna, kde důrazný Luka využil zaváhání brankáře a dotlačil míč do sítě. O chvíli později pak po Patrikově akci skóroval Luka podruhé a poté ještě předvedl zakončení nůžkami.

„Ať je to klidně patnáct, ale hrajte dál a má to do budoucna nějaký smysl. Pojďte pokračovat v tom, jak jsme poločas končili, a dát ještě nějaké góly,“ vyzýval kluky v kabině trenér Martin Listopad.

Po přestávce následovala další škola fotbalu, které čelili nejen tradiční bojovníci Michal či Lisťa, ale také všichni ostatní. Od obránců PavlaAlanem, přes kapitána Hrušu až po oba Matěje. K dalším gólům už se nedopracovali, rozjetá Dukla skórovala ve druhém dějství šestkrát.

„Byly pasáže, kdy jsme soupeře také ohrozili. Obzvlášť se mi líbil Hruša, nevím, co s ním páska udělala… Pochvalu ale zaslouží nejen on, také všichni ostatní. Zápas se mi zamlouval víc než minulý s Újezdem. Hrálo se po zemi, nic nelítalo vzduchem. Viděl jsem hodně věcí, na kterých se dá stavět,“ poukázal Martin.