Pátek 28. září 2012 13.00
ČAFC Praha–Bohemians Praha 2:7 (1:2)
Sestava: Jan Patka – Josef Vomáčka, Radek Jedlička, Michal Landík, Pavel Dosadil – David Reinštein, Aneta Pochmanová, Lukáš Listopad, Lukáš Hrdlička, Patrik Trčka – Martin Müller, Jan Volenec
Branky: 28. Müller (chyba obrany), 51. Jedlička (Müller)

Jako by čafáky povzbudilo, že tentokrát narazili na soupeře, který nebyl o dvě hlavy větší… Byli aktivní, snažili se kombinovat a vytvářeli si šance. První spadla do klína Martinovi, ale prováhal ji. Pak gólmana prověřil Lisťa, zdálky střílel Radek a David namířil nadějný přímý kop do zdi. Honza v brance v klidu řešil pokusy soupeře a sledoval aktivitu svého týmu. Na kraji obrany se chytil Pavel, útok podporovali Pepa i Michal, záloze velela Aneta. A ve 28. minutě už Martin druhou hrubku soupeře potrestal chladnokrevným gólem. Všechno fungovalo do doby, než se zranil Radek. Pak propadly před branku dva centry a Střížkov během dvou minut zblízka otočil skóre.

„Zápas je na otočení a na výhru, máme daleko víc ze hry. Chybí mi jen větší nabídka, když máme vpředu míč. Začneme víc běhat, není se na co šetřit. Máme na to získat první tři body. Vycítil to i soupeř a přestal úplně hrát,“ dodával týmu odvahy trenér Martin Listopad.

Jenže hned v první minutě druhé půle hosté proměnili penaltu a čafáci se už svému výkonu z prvního dějství nepřiblížili, takže skóre začalo hrozivě narůstat. Po Hrdlově akci pálil Honza, o centry ze strany se staral Patrik a po Martinově rohu se hlavou krásně trefil Radek – to však bohužel jen snižoval na 2:6 a jeden gól ještě Střížkovští přidali…

„Výsledek je odrazem tréninků, kde kluci začali cvičení flákat. Přitom fotbalově to nebylo úplně špatné. Horší už bylo zakončení a soupeř byl rychlejší. Tentokrát si nemůžeme stěžovat, že by byl protivník mnohem urostlejší. Byl nám přiměřený a hratelný, ale stejně jsme to zase nezvládli,“ litoval promarněné šance kouč Listopad.