Pondělí 21. dubna 2014 13.30

ČAFC Praha–SK Aritma Praha 1:4 (1:2)
Sestava: František Sedláček – Antonín Kosina, Petr Winternitz, Michal Klimsza – Matěj Votruba, Josef Vomáčka – Jakub Přikryl, Jan Sadílek, Martin Sadílek, Pavel Dosadil, Luka Kranjčevič – Tomáš Zmij, Matyáš Kunst, Nikola Kranjčevič
Branka: 15. Zmij (Winternitz)

Hodně určující byl první gól. Již v 5. minutě ho po autu vstřelila Aritma. Kluci ovšem nekapitulovali, Petr vybojoval šanci pro Tomáše a po čtvrthodince utkání bylo vyrovnáno. Domácí se stavěli favoritovi s otevřeným hledím a Tomáš měl do přestávky ještě tři velké šance. Jednou ztroskotal na brankáři a dvakrát těsně minul opuštěnou svatyni. Aritma se tři minuty před poločasem dočkala vedení.

„Není to ztracené, měli jsme šance na vedení tak 4:2. Hrajte víc důrazně, jinak jsem zatím spokojený,“ nabádal kluky o přestávce trenér David Kopec.

Hosté v úvodu druhé půle nastřelili tyč, několik skvělých zákroků předvedl Fanda. Zápas se pak přiostřil jak na hřišti, tak v hledišti. Hosté rozhodli dvěma slepenými góly, prvním z penalty a druhým z brejku. To už byla moc velká ztráta, kterou čafáci nedokázali dohnat. Za svůj výkon proti suverénovi soutěže se však rozhodně nemusejí stydět!

„Díky za výkon, bylo to docela dobré,“ konstatoval kouč Kopec.