SK Střešovice 1911 - ČAFC A 7:3 (4:2)

17. 9. 2012

15.9.2012 14:45hod
Soupiska: (B) Radek, Pepa (C), Hrdla, Pavel, Jíra, Lisťa, Patrik, Martin, Michal, Hrůša, Adam, Aneta
Druhé kolo jsme odehráli na hřišti loňského vítěze přeboru, to však hrál v jiném složení. Bohužel kvůli vytíženosti travnatého hřiště jsme museli hrát na sešlapané umělce. Do utkání jsme nastoupili nebojácně. Psala se první minuta ve které Hrdla přihrál Martinovi na hranici vápna a jeho střela s kouskem štěstí skončila za zády domácího brankáře. Naše euforie, ale po malé chvíli skončila, starší soupeř nás zatlačil a svou aktivitou nás donutil k řadě chyb v obraně a záloze. Nám vždy chybělo být v každém souboji silnější a o krůček dřív. Výborně chytající Radek v brance měl stále co dělat, ale čtyřem gólům z toho jeden z penalty do konce poločasu zabránit nedokázal. Patrik se ještě před přestávkou nejlépe zorientoval ve skrumáži před gólmanem Střešovic a snížil na 4:2. Dorazila nám pomoci také Aneta, která přijela z utkání z Pardubic. Škoda, že měla problémy s tříslem a tak nemohla hrát zcela naplno, i tak byla na hřišti znát její přítomnost.
O přestávce jsme si řekli, že musíme být daleko aktivnější. Hrdla si to vzal k srdci, hned v první minutě na naší polovině vybojoval míč a svou rychlostí utekl stíhajícím obráncům, pěknou umístěnou střelou nedal brankáři šanci a náš kontaktní gól byl na světě. Naše hra se o hodně zlepšila, na hřišti jsme náš věkový rozdíl zcela smazali. Připravili jsme si řadu gólových příležitostí, které dokázal brankář pochytat, nebo střely létali vedle branky. Tu největší měl Patrik, který stál sám před brankářem, ale gól dát nedokázal. Soupeř už moc nekombinoval jako v prvním poločase, spíš hrozil z nakopávaných balónů za naší zálohu. Pro naší smůlu jsme nedokázali ubránit tři gólové šance soupeře. I přes to jsme se stále tlačili do útoku a zdálo se mi, že soupeř odpadal fyzicky. Škoda, že Áňa nebyla zcela fit a absence Davida byla také znát. Ale i tak věřím, že kdyby se hrálo ještě o patnáct minut déle, tak nějaký gól určitě přidáme. I když jsme prohráli tak musím všechny pochválit.
Skórovali (asistence): Martin (Hrdla), Patrik, Hrdla