Střešovice připravily klukům první porážku

12. 9. 2011

Neděle 11. září 2011 13.00

SK Střešovice 1911–ČAFC Praha 3:0 (1:0)

Sestava: František Sedláček – Jan Sadílek, Tomáš Zmij, Matěj Votruba, Josef Vomáčka, Lubomír Dusil – Matěj Putík, Martin Sadílek – Antonín Kosina, David Reinštein, Jakub Přikryl

Začátek byl v podání kluků nejlepší pasáží v utkání. Prudkou střelu Matěje Putíka domácí v poslední chvíli zblokovali, Tomáš pálil vedle a David na brankáře. Bohužel již v 7. minutě kopali domácí roh, jejich střelec dostal čas na dva pokusy a z dorážky již uspěl. Čafáky to nedeprimovalo, pokračovali Tondovou hlavičkou či Martinovým sólem. Také Střešovice měly řadu nebezpečných akcí, obránci Tomáš, Honza a Matěj Votruba však pokaždé zasáhli včas. Fanda přidal několik vydařených zákroků, a když domácí gólman vytáhl dalekonosnou střelu Matěje Putíka na roh, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Defenzivě pomáhali také Pepa a Luboš a útok zkoušel rozhýbat Kuba. Ústřední postavou druhé půle byl ovšem Fanda. Šancí Střešovic totiž přibývalo a několik tutovek náš gólman kryl. Podruhé inkasoval až z brejku, když jeho spoluhráči propadli po vlastním autovém vhazování blízko branky soupeře… Třetí trefu domácí přidali lacino střelou zdálky a o majiteli tří bodů bylo rozhodnuto. Ve druhém dějství už se čafáci dostávali dopředu příliš složitě a přestali si vytvářet potřebné šance.

„Začali jsme dobře, postupně to však bylo horší. Ne že by byl výkon špatný, kluci však nechtějí poslouchat, co říká trenér. Někteří se za celý zápas pořádně nerozběhnou, což samozřejmě nejde,“ konstatoval trenér Hamed Nafarieh.

Po dvou kolech se týmy v tabulce rozdělily do tří skupin po čtyřech. Tempo, Střížkov, Střešovice a Braník mají plný počet bodů. Motorlet C, ČAFC, Vltavín a Újezd získaly tři body a Podolí, Krč, Junior a Union zatím nebodovaly.