15. 4. 2012
Sobota 31. března 2012 13.00
ČAFC Praha–SK Střešovice 1911 0:2 (0:1)
Sestava: František Sedláček – Petr Winternitz, Jan Sadílek, Josef Vomáčka – Antonín Kosina, Martin Sadílek, David Reinštein, Lubomír Dusil – Tomáš Ratner, Tomáš Zmij, Pavel Dosadil, Matyáš Kunst

Na podzim vyhrály Střešovice první vzájemný duel 3:0 a moc toho klukům nedovolily. Jarní odveta už byla z pohledu Čafky mnohem nadějnější. Favorit začal náporem, ale kluci ho ustáli. A když se rozkoukali, sami přebrali iniciativu. PetrHonzou to zkoušeli dlouhými pasy, MartinDavidem hájili střed pole, do bitvy se zapojili i Pepa s Matesem. Šanci měl Tonda, následovaly dva závary po rohu. Jenže když byli domácí v nejlepším, darovali soupeři lacino rohový kop a hosté ho v 18. minutě korunovali střelou k tyči. Stejně jako na podzim se znovu ujali vedení po rohu.

„Škoda, zrovna když jsme se chopili aktivity,“ litoval darovaného gólu trenér Hamed Nafarieh.

Ani začátek druhé půle nebyl marný. Tomáš Zmij přehodil hlavou brankáře, ale obránci ho zastoupili, PavloviLubošem v nadějných brejcích míč utekl, do semknuté obrany vytrvale bušil bojovník Raty. Šance Střešovic Fanda polapil. Jenže pak přišel dárek číslo dvě – nevydařený odkop od vlastní branky, po němž hosté snadno pojistili své vedení. Kluci šli alespoň za čestnou trefou, ani Honzova šance po rohu však gólem neskončila.

„Milionkrát škoda, se silným soupeřem jsme sehráli vyrovnaný zápas. Nikomu nemohu vytknout, že by hrál špatně, bojovali jsme. Udělali jsme ovšem dvě chyby a dostali po nich dva góly. Hlavu vzhůru, umíme kombinovat a umíme bojovat i proti soupeři, který má širší kádr kvalitních hráčů. Rozdíl byl minimální. My udělali chyby, oni ne. To se stává,“ vyzdvihl kouč Nafarieh.