ČAFC Praha–SK Union Vršovice 3:7 (1:4)

Sestava: Nikola Kranjčevič – Tomáš Mašek, Otto Novotný, Pavel Dosadil, Josef Vomáčka, Lukáš Vítek, Alan Mamudov – Lukáš Hrdlička, Lukáš Listopad, Adam Krejzl, Aneta Pochmanová, Matěj Hrstka – Šimon Hruška, Luka Kranjčevič, Martin Müller

Branky: Pochmanová (penalta), Pochmanová (Müller), Müller

Žluté karty: Novotný, L. Kranjčevič

První gól nám hlavou vstřelil úplně volný hráč po rohovém kopu. Bohužel to nebyl jediný gól, který nám nehlídaný soupeř takto dal. Stále dokola si říkáme, jak budeme tyto situace bránit, a vždy se někdo najde, že není tam, kde má být. Snížení skóre se povedlo Anetě z penalty po faulu na Luku.

Do druhého poločasu jsme si něco pověděli, pozměnili malinko sestavu a určité zlepšení se dostavilo. Díky zvýšené aktivitě a bojovnosti jsme začali ohrožovat branku soupeře. I když jsme opět inkasovali, tak jsme dvěma góly Anety a Martina dokázali stáhnout skóre na 3:5. Kvalita Vršovic a naše chyby nás stály lepší výsledek a žádná senzace se nekonala, ale druhý poločas jsme si za výkon zasloužili vyhrát a také trenér hostí mi to potvrzoval. Jen je škoda, že nedokážeme udržet nasazení po celé utkání. Na druhou stranu hrajeme první sezónu na velké hřiště, a tak pro nás těžkou soutěž. Takže si myslím, že určitě není za co se stydět.