Co o nás píší soupeři (a jak nás fotí)

12. 1. 2009

Na webu Přední Kopaniny se v hodnocení podzimní sezony objevuje nečekaná zmínka o zápase, v němž jsme tento tým deklasovali na jejich vlastním hřišti poměrem 7:0. Podle názoru trenéra Kopaniny "ČAFC, lídr soutěže, nepředváděl výkon hodný týmu z prvního místa".  event_akce=info_detail&id_info=2008000103&id_muzstvo=2008000008

Turnaj Benešov

U8
ČAFC : AC Sparta Praha 0:1 (0:0)

2.11. 2008 jsme zavítali na půdu vedoucího celku tabulky, ČAFC Praha. Utkání jsme začali ve velkém stylu a soupeře zaskočili od 1. minuty aktivní hrou na 3 útočníky. Domácí hrozili zejména ze standardních situací a brejků. První poločas skončil bez branek díky excelentnímu brankáři Chvalinovi. Do druhého jsme nastoupili ještě s větší vůlí po vítězství a náš výkon korunovali v poslední minutě zápasu brankou Ilušáka, která nám zajistila celkové vítězství a soupeři uštědřila první ztrátu bodů.

Očima trenéra Lukiče :

„Stále musíme zapracovat na důrazu a rozestavení před brankou soupeře. Chci všem hráčům poděkovat za vůli po vítězství. Zejména brankáři Chvalinovi za udržení čistého konta a absolutorium si dále zaslouží Březina, Dvořák, Rouček, Čížek, Topol a Ilušák."

ČAFC - Háje 3:3 pohledem trenéra Hájů:

Přípravné utkání, hrané na 3 x 20 minut. Sestava bez Tomáše , Davida a dalších opor tentokrát sehrála slušné utkání s vedoucím družstvem 1. třídy skupiny A, kde mají skore 20:0!! Což vypovídá o kvalitě tohoto družstva! Kluci hráli celkem s přehledem, několikrát se soupeři podařilo naši obranu přečíslit, ale jak bývá zvykem, výborný Fanda opět nezklamal a družstvo podržel. První branku vstřelil Mára po pěkné a nutno podotknou chtěné přihrávce od Jirlky Řemenáře. Všechny tři poloviny utkání skončily smírně 1:1. Mára vsítil dvě branky, které si byly podobné - křízná střela na druhý konec. Třetí gól vstřelil přímo z rohu Tomáš Fortelka (mimochodem posila právě z ČAFC). Slabší okamžiky si vybírala záloha i útok, kdy se opakují stejné nedostatky na jejichž odstanění pracujeme. Jedná se převážně o zisk míče po výkopu a lepší, rychlejší přístup k protihráčům. Opět jsme dávali soupeři prostor pro zpracování míče a následnou individuální akci Díky těmto chybám měl soupeř trošku více ze hry, my více štěstí, ale obrana a výtečný Fanda nás podrželi. Naši nejlepší hráči: Fanda Moravec, Mára Tulka, Tomáš Fortelka a Olda Otmar. V družstvu soupeře Vávra,Ferreira a Nussbauer. Protože soupeř má na svých stránkách fotogalerii z tohoto zápasu nabízím Vám na ni odkaz a také odkaz na jejich pohled na utkání. Zápas se mi celkově libil a odpovídal sestavě na hřišti a musím kluky pochválit, protože jejich přístup byl zcela odlišný od zápasu s Viktorkou!!! Hodnocení: 4 +