Sestava: Nikola Kranjčevič – Otto Novotný, Josef Vomáčka, Michal Landík, Pavel Dosadil, Lukáš Vítek, Alan Mamudov – Tomáš Mašek velký, Lukáš Listopad – Luka Kranjčevič, Adam Krejzl, Matěj Hrstka, Kryštof Kopec, Matěj Macho, Tomáš Mašek malý – Šimon Hruška, Vasyl Shelemba

ČAFC Praha–Slavoj Podolí 2:0 (1:0)

Branky: 15. Mašek velký (vyražený míč), 26. Luka Kranjčevič (Hrstka)

Žlutá karta: Novotný

ČAFC Praha–SK Labský Kostelec 4:2 (2:2)

Branky: 8. Luka Kranjčevič (přímý kop), 13. Kopec (penalta), 22. Listopad (Krejzl), 28. Dosadil (Listopad)

ČAFC Praha–Meteor Kačerov 2:0 (1:0)

Branky: 14. Hrstka (Krejzl), 27. Luka Kranjčevič (Listopad)

Žlutá karta: Macho

ČAFC Praha–FK Zlíchov 1914 7:0 (3:0)

Branky: 4. Luka Kranjčevič (chyba obrany), 5. Listopad (chyba obrany), 7. Hrstka (Nikola Kranjčevič), 20. Hrstka (Nikola Kranjčevič), 22. Luka Kranjčevič (Nikola Kranjčevič), 25. Krejzl (Hruška), 30. Krejzl (chyba obrany)

První zápas s Podolím (po podzimu 1. v I. třídě) položil dobrý základ. Nejkvalitnější byl duel s Kostelcem (2. v okresním přeboru Mělník). Středočeši měli nebezpečné brejky a do přestávky dvakrát vyrovnali. Čafáci si ovšem šli za svým a dvěma góly ve druhém poločase odpor soupeře v předčasném finále turnaje zlomili. Proti Kačerovu (4. v II. třídě) pak sehráli mizerný první poločas, až ve druhém dojem napravili. Zlíchov (6. v II. třídě) odehrál celý turnaj bez střídání a v posledním utkání už nebyl schopný kluky prověřit.

„Alespoň nějakým vítězstvím jsme úspěšně zakončili sezonu. Hlavně šlo o to, abychom si před koncem roku ještě zahráli. Kvalita některých soupeřů nebyla přeborová a nejhorší je, že se tomu přizpůsobujeme,“ poukázal po rozdělení vítězné kořisti trenér Martin Listopad.

Další výsledky: Kačerov–Zlíchov 1:0, Kačerov–Podolí 1:1, Zlíchov–Kostelec 0:2, Podolí–Zlíchov 5:1, Kačerov–Kostelec 3:5, Podolí–Kostelec 1:3.

Konečné pořadí: 1. ČAFC 12 bodů (skóre 15:2), 2. Kostelec 9 (12:8), 3. Podolí 4 (7:7), 4. Kačerov 4 (5:8), 5. Zlíchov 0 (1:15).