10. 1. 2009

Sobota 10. ledna 2008 8.00, hráno na 1x13 minut

Turnaj Tempa v Modřanech – 1. místo

Sestava: Lukáš Trávníček – David Souček, Josef Vomáčka, Radek Jedlička, Richard Malík – Michal Nussbauer, Victor Ferreira, Marek Tůma, David Vávra

Takhle by mohl probíhat celý rok 2009! Hala DDM v Modřanech klukům víc než svědčí. Loni tady vyhráli a letos triumf v turnaji Tempa obhájili. Zlato je o to cennější, že ho čafáci vybojovali v přímém souboji s osudovým soupeřem Admirou.

ČAFC–Admira 1:0

Branka: 8. Nussbauer (Tůma)

Čafáci konečně dokázali vyhrát první zápas v turnaji, navíc v předčasném finále zdolali favorizovanou Admiru. Pohotová střela Michala naznačila, že soupeř je takovým vývojem zápasu zaskočen. Rozhodující gól přišel v 8. minutě, po průniku Marka dorazil míč do sítě Michal. Admira pak kluky zatlačila, přesto Ríša ještě stačil dvakrát vystřelit. Klíčové vítězství bylo doma.

ČAFC–Vršovice 4:2

Branky: 7. Nussbauer (Jedlička), 7. Tůma (Nussbauer), 8. Nussbauer (přímý kop), 13. Jedlička (Tůma)

Z hladké záležitosti nakonec bylo drama. Začátek nebyl nic moc, Lukáš tým dvakrát zachránil. Tři slepené góly však určily ráz utkání, Michal se trefil z přímého kopu dokonce i s rozvázanou tkaničkou… Soupeř se ovšem nepoložil a dokázal snížit na rozdíl jediného gólu. Definitivně tak rozhodl až v poslední minutě Radek, který zdálky vymetl šibenici.

ČAFC–Střešovice 3:1

Branky: 8. Souček (přímý kop), 8. Souček (Nussbauer), 9. Nussbauer (Souček)

Třetí zápas začal střeleckými pokusy Victora, ale vedení se ujaly Střešovice. Obrat nastartoval přímý kop, z něhož vyrovnal David Souček, který ještě v téže minutě skóre otočil. A v další minutě přidal třetí gól Michal, takže bylo rozhodnuto.

ČAFC–Modřany 2:0

Branky: 1. Tůma (Jedlička), 8. Ferreira (samostatná akce)

Tomu se říká bleskový začátek. Po Radkově akci skóroval Marek hned v první minutě. Na branku soupeře pršely i další střely, Victor trefil tyč a pak po samostatném úniku pojistil vítězství. Michal zdálky v poslední vteřině trefil břevno. Pepa a spol. v obraně podruhé udrželi čisté konto.

ČAFC–Tempo 3:0

Branky: 8. Tůma (Nussbauer), 9. Tůma (Nussbauer), 12. Vávra

Příjemný zápas na závěr, už bylo jisté, že Čafka je celkovým vítězem. David Souček stihl během první půlminuty (!) trefit hned dvakrát břevno, závar pak vznikl po Pepově autu. Skóre otevřel Marek a pak přišly dvě velké parády. Nejdřív si Michal na půlce hřiště vychutnal stahovačkami dva protihráče, našel Marka a ten se trefil. Potom se u lajny uvolnil Victor, nacentroval před bránu a David Vávra pohotově z první patičkou završil skóre na konečných 3:0.