Neděle 7. února 2010 12.00, hráno 5+1 na 2x25 minut

Aritma A–ČAFC Praha 1:1 (0:0)

ČAFC Praha–Aritma B 6:1 (2:1)

Branka: 37. Tůma (Ferreira)

Branky: 14. Reinštein (Kosina), 15. Reinštein (Jedlička), 27. Jedlička (Šnejdarová), 43. Jedlička (přímý kop), 46. Souček (Vomáčka), 48. Jedlička (Vomáčka)

Sestava: Richard Kühnel – Radek Jedlička (3+1), David Souček (1+0) – Victor Ferreira (0+1), Marek Tůma (1+0), David Reinštein (2+0), Antonín Kosina (0+1), Jitka Šnejdarová (0+1), Josef Vomáčka (0+2)

Parádní neděle. Čafáci předvedli své nejlepší zápasy v Zimní lize. Aritma hrající přebor zatím na Hanspaulce sedmkrát vyhrála, kluci ji tak remízou obrali o první body. Povzbuzeni tímto cenným výsledkem pak přehráli béčko Aritmy a v tabulce se mu na osmém místě přiblížili na jeden bod.

Devět statečných bojovalo a výsledky se dostavily. Áčko Aritmy bylo jasným favoritem, čafáci však soupeře zaskočili bojovným výkonem a několikrát je odměnil zasloužený potlesk na otevřené scéně. Nenechali soupeře hrát, sami předvedli několik povedených akcí a Ríša v brance je držel mrštnými zákroky. Po bezbrankovém poločase se Aritma ujala vedení, neúnavný Victor pak ovšem vybojoval míč, Marek si položil gólmana a chladnokrevně vyrovnal, čímž zajistil zaslouženou remízu 1:1.

Zápas s béčkem pořádající Aritmy byl reprízou loňské bitvy v I. třídě. Kluci sice z brejku inkasovali první gól, jinak ovšem zápas ovládli. Tonda připravil vyrovnání pro Davida Reinšteina, který hned o minutu později strhl vedení na naši stranu. Po přestávce už skórovali jen hosté. Radek se trefil hlavou po rohu Jitky a pak i výstavní střelou z přímého kopu. Po další vydařené kombinaci a přihrávce Pepy skóroval David Souček do prázdné branky, po rohu Pepy pak Radek další hlavičkou završil hattrick. Bod za gól či přihrávku si tak připsali všichni hráči v poli.

„Krásný, bojovný výkon. Přitom áčko Aritmy až do zápasu s námi neztratilo ani bod! Když budete takhle hrát pořád, nemusíte se bát žádného soupeře,“ chválil tým trenér Josef Vomáčka.