Sobota 27. listopadu 2010 9:50

Admira Praha–ČAFC Praha 4:1 (2:0)

Sestava: Richard Kühnel – Josef Vomáčka, Radek Jedlička, Lukáš Listopad, Jan Volenec – Jan Koutský, Pavel Dosadil, David Souček, Filip Horváth – Patrik Trčka, Jiří Pavlík, Šimon Hruška

Branka: 28. Jedlička (Listopad)

Po třech nedělích znovu s Admirou – a zase s podobným výsledkem. Zatímco v přeboru vyhráli „vikingové“ 3:1, v prvním utkání Zimní ligy na Hájích ještě jeden gól přidali. Hrálo se v nefalšovaných zimních podmínkách na čerstvě napadnutém sněhu a po slabší první půli se čafáci po přestávce zlepšili a dokázali zápas zdramatizovat.

První minuta, první útok soupeře – a hned první gól… Admira si vytvořila velkou převahu, spoustu šancí, ale v koncovce byla naštěstí nepřesná, takže do poločasu se ujala už jen jedna střela zdálky. Důrazná domluva o přestávce na kluky přece jen zapůsobila a druhé dějství začali mnohem odvážněji. Radek navíc po standardce brzy snížil, takže skóre bylo znovu otevřené. A mohlo být aspoň na chvíli třeba i vyrovnané, to by však rozhodčí musel odpískat evidentní penaltu, místo níž dal čafákům nepochopitelnou „výhodu“… V poslední pětiminutovce se Admira ještě dvakrát trefila a pojistila si tak své zasloužené vítězství.

„Na to, že jsme zápas odehráli převážně s nulajedničkami a soupeř tak měl silovou převahu, to nebylo tak špatné. Na druhou půli se už dalo koukat, přestože si spousta kluků nedrží své hráče ani svůj prostor. Škoda neodpískané penalty, ale to se nedá nic dělat. Je také cenné, že se kluci museli vypořádat s těžkým terénem,“ hodnotil zápas trenér Martin Listopad.

Penalty vyhrála Admira 10:5, penalty proměnili: Volenec, Hruška, Trčka, Souček, Horváth