Mistráky

Příspěvky

Favorit se bál, odměny se ale kluci nedočkali

17. 4. 2015

dscf2686.jpgNějaké to bodové povzbuzení by už kluci potřebovali. Ve druhém jarním kole přeboru starších žáků k němu neměli tak daleko, jak výsledek 0:5 v Uhříněvsi napovídá. Na začátku druhé půle se favorizovaná Čechie o svůj jednogólový náskok hodně bála, až potom po neodpískané penaltě zápas rozhodla. Odvážným výkonem si čafáci o nějakou odměnu říkali, ale na hřišti se jí bohužel nedočkali.

Jarní premiéru pokazily laciné chyby

8. 4. 2015

dscf2668.jpgTýden před Velikonocemi odstartovala jarní část přeboru starších žáků. Premiéra čafákům štěstí nepřinesla, pokazili si ji však sami. Nebyli o tolik horší, jak výsledek porážky se Střešovicemi 0:5 napovídá. Jenže když jim pátý tým tabulky hlavně v prvním poločase nechal prostor favorita potrápit, nedokázali toho využít. Vlastními chybami se pak připravili o vyhlídky na dobrý výsledek.

Neúprosná srbská lekce bez vstřeleného gólu

6. 12. 2014

s_9.jpgKonfrontace se zahraničními soupeři skončila tvrdou lekcí. Zatímco před třemi lety dokázali čafáci česko-srbský turnaj na Hájích vyhrát, tentokrát srbským soupeřům během víkendu nevstřelili ani gól a sklidili dva debakly. Subotica byla v sobotu vyspělým týmem s ligovými parametry, mnohem více tak mrzí hladká nedělní porážka s hratelným Futogem.

Zima bude perná, soupeři nám utíkají

20. 11. 2014

dscf2555.jpgJenom chviličku žila naděje, že by kluci mohli navázat na první výhru a přidat nějaký ten bodík. Zápas posledního podzimního kola přeboru starších žáků s Vltavínem se jim brzy vymkl z rukou a výsledem byla porážka 1:8. Přezimují tedy poslední, a i když na FA Praha a Újezd nad Lesy ztrácejí jen bod, trenéři slibují čafákům tvrdou přípravu, protože soupeři jim neustále utíkají…

Konečně! Srdnatý psík přinesl štěstí a první výhru

10. 11. 2014

dscf2544.jpgKrásný podzimní den, krásný výkon, krásný výsledek. A hlavně, první výhra 4:3, takže v 10. kole přeboru starších žáků čafáci na Střížkově konečně smazali nulu v kolonce získaných bodů. Štěstí jim přinesli staronový brankář a srdnatý psík, který se na hřiště prodral ze sousední zahrady a ukázal klukům, jak se mají rvát o každý míč. V posledním podzimním kole tak čafáci mohou usilovat o to, aby nepřezimovali na poslední příčce tabulky.

Jedna kulišárna na první body stačit nemohla

6. 11. 2014

dscf2526.jpgKonečně čafáci narazili na stejně starého soupeře. Ani tuto příležitost k prvnímu bodovému zisku v přeboru starších žáků však nevyužili - a do konce podzimu zbývají už jen dvě kola. Dolní Chabry měly pár zkušených hráčů, kteří si zápas zrežírovali, ostatní se k nim přidali a odvezli si výhru 5:1. Domácí pokračovali v zahazování šancí, navíc po přestávce se už ani k nim nedostali.

Na Julisce nerovný, ale otevřený boj

27. 10. 2014

dscf2516.jpgBěhem pohárových tažení slavné Dukly si tady zahrály třeba Real Madrid, Barcelona, Benfica Lisabon, Manchester United nebo Inter Milán. Kluci na Julisce v 8. kole přeboru starších žáků narazili na druhý tým tabulky, který měl několik nadprůměrných borců. Byl to nerovný boj, ale ke cti čafáků slouží, že navzdory narůstajícímu skóre hráli až do konce po zemi a snažili se o kombinaci, s níž by se měli prosadit v dalších zápasech.

Čafáci nezvládli ani zápas o naději

21. 10. 2014

dscf2501.jpgTeď, nebo nikdy. Čafáci konečně narazili na sobě rovného soupeře, který měl v tabulce jen o bod víc. Jenže ani zápas o naději do závěrečných zápasů podzimu nezvládli. Vypracovali si dostatek šancí, ale nakonec v 7. kole přeboru starších žáků podlehli Újezdu nad Lesy 1:4 a na bodový zisk dál marně čekají. Tým jako celek stále nevyvinul dostatečný důraz, který by mu umožnil slavit.

Nadějný poločas, na který stojí za to navázat

16. 10. 2014

s_11.jpgVýtečný první poločas může po předešlých vysokých porážkách zase vlít týmu optimismus do žil. Po přestávce už se favorizované Kolovraty, které zatím ani jednou neprohrály, prosadily a vyhrály 6:1. Čafáci se ovšem v 6. kole přeboru starších žáků představili v dobrém světle a určitě by stálo za to, aby na vyrovnaný první poločas v příštích kolech navázali.

Lekce od vedoucího týmu přeboru

14. 10. 2014

s_35.jpgVedoucí tým přeboru starších žáků čafákům názorně ukázal, proč je on první a kluci poslední. Aneta třikrát zakončila těsně vedle, takže domácí skórovat nedokázali. Naopak Braník těžil ze samostatných úniků a nákopů za obranu, na které čafáci nedokázali reagovat. Během posledních deseti minut skóroval hned pětkrát, takže celkový příděl se nakonec vyšplhal na čtrnáct gólů.