Mistráky

Příspěvky

Po spánku spanilý trysk u letiště

25. 10. 2008

ObrazekZvláštní recept na vítězství stále spolehlivě funguje. Čafáci svého soupeře neurovnaným výkonem v prvním poločase uspí a po křiku v kabině si na něm ve druhé půli smlsnou. Také poblíž letiště scénář naplnili a Kopanina nakonec tryskovému tempu nestačila.

Fotky čafáků vystupujících z mlhy najdete ve fotogalerii.

FC Přední Kopanina–ČAFC Praha 0:7 (0:1)

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček – Souček, Jedlička – Vomáčka, Nussbauer (3+3), Malík (0+1), Tůma, Peták,  Dosadil (2+1), Reinštein (1+0) – Vávra, Ferreira (1+1).

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Kopanina - CAFC

Klidná domácí jízda za dalšími třemi body

19. 10. 2008

ObrazekRohovými kopy i legračně poskakujícími střelami zničili čafáci sedmého soupeře v řadě. Před duely s týmy z popředí tabulky tak dál mají plný bodový zisk a skóre 31:2.

ČAFC - Řepy 6:1 (2:0). Sestava (Góly+nahrávky): Trávníček - Souček (1+0), Jedlička (2+0) - Peták, Nussbauer (2+2), Vomáčka (1+0), Malík (0+1), Dosadil, Ferreira (0+1)- Vávra (0+2), Reinštein

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: ČAFC - Řepy

Neprůstřelnost skončila, vítězná série trvá

12. 10. 2008

ObrazekJedna série skončila, ale ta důležitější trvá. Tečovaná střela teprve v šestém kole I.třídy ukončila po 288 minutách Lukášovu neprůstřelnost. Podstatnější však je, že čafáci stále neztratili ani bod a se skóre 25:1 vedou tabulku!

Vyšehrad - ČAFC 1:3 (0:1). Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Souček (1+0), Jedlička - Vomáčka, Nussbauer (1+2), Malík, Tůma, Dosadil, Reinstein, Ferreira - Vávra (1+0), Peták

Parádní výkon ve šlágru podzimu

4. 10. 2008

Obrazek

První třídou se žene zeleno-bílý válec. Drtí všechny soupeře a nezastavil ho ani Motorlet B, zatím nejtěžší protivník, který kluky pořádně prohnal. Čafka se však nedala a po pěti kolech stále drží plný bodový zisk a impozantní skóre 22:0!

Motorlet B - ČAFC 0:2 (0:0)

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Souček, Jedlička - Vomáčka,  Nussbauer (1+0), Malík, Tůma (1+0), Dosadil,  Peták, Reinstein - Vávra, Nesvadba (0+2).

Další zápas hrajeme v neděli 12.10. od 8:30 na Vyšehradě. Sraz v 7:30 tamtéž.

Čtvrtá výhra před bitvou podzimu

27. 9. 2008

Obrazek

Kdo zastaví Čafku? Ani Bohnice to nesvedly a kluci tak mají po čtyřech kolech plný bodový zisk a skóre 20:0. S touto bilancí pojedou na hřiště Motorletu B, kde je v příštím kole čeká zápas podzimu.

ČAFC - Bohnice 4:0 (1:0)

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Souček, Jedlička (0+1) - Vomáčka,  Nussbauer (1+2), Malík, Tůma, Dosadil,  Nesvadba (1+0), Peták - Vávra (1+1), Reinstein (1+0)

Další zápas hrajeme v sobotu 4.10. ve 10:45 v Hlubočepích. Sraz v 9:45 tamtéž.

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: ČAFC - Bohnice

Skvělý podzimní start odnesli i sešívaní

20. 9. 2008

ObrazekProti o rok mladším slávistům udržel Lukáš opět čisté konto a z Edenu si odvážíme další tři body.

Slavia B - ČAFC 0:3 (0:0)

Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Nesvadba (0+1), Jedlička - Vomáčka (1+0),  Nussbauer (0+1), Malík (0+1), Tůma, Dosadil, Reinstein, Fortelka - Vávra (2+0), Peták

Další zápas hrajeme v sobotu 27.9. ve 12 hodin doma proti Bohnicím. Sraz v 11h na Čafce.

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Slavia B - ČAFC

Kanonáda se zastavila na jedenáctce

14. 9. 2008

Obrazek

ČAFC - Junior 11:0 (4:0) Sestava (góly+nahrávky): Trávníček - Vomáčka (1+1), Jedlička (0+2) - Dosadil (0+1), Nussbauer (1+3), Malík, Tůma (1+0), Reinstein (1+0), Fortelka (1+0), Peták (1+1) - Vávra (3+0), Nesvadba (2+1).

Aktualizované statistiky byly vloženy do sekce "Statistiky - sezóna 2008-9".

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: ČAFC - Junior

Premiéra s tradičním soupeřem i výsledkem

7. 9. 2008

Obrazek

Kluci vstoupili do nové sezóny vítězně. Vokovický areál viděl kvalitní a dramatický zápas. Brankář Lukáš Trávníček drží neprůstřelnost již 165 minut.

Aritma - ČAFC 0:2 (0:2). Sestava: Trávníček – Souček, Jedlička – Dosadil, Nussbauer, Vomáčka, Tůma, Reinštein, Fortelka, Peták – Vávra, Nesvadba. Branky: 14. Nussbauer, 25. Vávra (Tůma)

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky | Fotografie: Aritma - ČAFC

Začínáme na Aritmě

25. 7. 2008

ObrazekPodzimní sezonu zahájíme v neděli 7.září na hřišti Aritmy. Hráči Aritmy ročníku 2000 budou určitě chtít "pomstít" své o rok starší kamarády, které naši kluci při jarní premiéře překvapivě zdolali ještě na náhradním hřišti v Uhříněvsi 2:0. Kompletní rozlosování nové sezony najdete na

A je to za námi!

7. 6. 2008

ObrazekSe svou první mistrovskou sezónou se kluci rozloučili vysokou porážkou, ale svou kůži lacino neprodali, dobře kombinovali a předvedli řadu pěkných fotbalových momentů.

Viktoria Žižkov B - ČAFC B 8:2 (3:1)

Sestava: Trávníček - Vávra, Kosina, Dosadil - Reinstein, Nussbauer, Souček, Vomáčka, Nesvadba, Fortelka, Tůma - Peták, Jedlička. Góly: Jedlička 2. Asistence: Nesvadba