Mistráky

Příspěvky

Na Srby jsme krátcí, zjistili čafáci na turnaji Hájů

20. 11. 2011

srbsko.pngSkalpu zahraničního soupeře se kluci ani jednou ze čtyř pokusů během česko-srbského mezinárodního turnaje na Hájích nedočkali. Zatímco v sobotu měly výkony čafáků v základní skupině stoupající trend a dovedly je aspoň ke třetímu místu, nedělní zápasy vyřazovací části začali kluci jako přimrzlí. Přes dvě porážky 0:1 se srbskými soupeři cesta k medailím nevedla, výhrou nad Háji si pak zajistili konečné sedmé místo.

Dva výstřely ze tmy zajistily vítězné loučení

10. 11. 2011

podoli.jpgZávěrečné kolo podzimní části přeboru přivedlo kluky na Kavčí hory za areál České televize. Žádnými televizními hvězdami se ovšem nestali – ne že by hráli špatně, za tmy a umělého osvětlení však diváci sotva přehlédli celé hřiště. Podstatné je, že čafáci potvrdili roli favorita, již do přestávky vstřelili Podolí dva góly a třemi body stvrdili vítězné loučení s první částí mistrovské soutěže a posun na páté místo tabulky.

Půlku hřiště čafáci uhájili, body Braníku nechali

7. 11. 2011

branik.jpgZápas měl diplomatickou předehru. Trenér Braníka trval na tom, aby se hrálo na hřišti od vápna k vápnu. Rozhodčí však domácím posvětil tradiční polovinu velkého hřiště, na níž se hraje vždycky. Bylo to však pohříchu jediné sobotní vítězství. Zatímco fotbalovější hosté potvrdili, že na druhém místě tabulky přeboru nejsou náhodou, čafáky utkání nezastihlo v dobrém rozpoložení a výsledkem byla porážka 0:5.

Díky za Honzovu nulu a Matějův přímý kop

1. 11. 2011

vsehrad.jpgTři dny po nešťastné porážce s Tempem dorazili čafáci na Vyšehrad s ještě více oslabenou sestavou. Většinu zápasu se prali sami se sebou, nakonec však byli za trpělivou snahu o kombinaci odměněni a první podzimní výhru zvenku si odvezli. Zápas se Spartou Krč rozhodl Matějův přímý kop a také Honzovo čisté konto. Stabilní obránce ani při svojí druhé brigádě mezi třemi tyčemi gól v přeboru nedostal

Krásnou bitvu s Tempem rozhodl gól z ofsajdu

24. 10. 2011

tempo.jpgBod s dosud bezkonkurenčním lídrem přeboru měli kluci na dosah. A kdyby si rozhodčí ohlídal pravidlo o ofsajdu, tak by ho s Tempem i získali, což si za koncentrovaný a odhodlaný výkon zasloužili. Porážka 3:4 je trpká, čafáci však rozhodně zaslouží velkou pochvalu. „Vůbec neberu tento zápas jako porážku, ale naopak jako výhru,“ zdůraznil trenér Hamed Nafarieh

Škoda prospané půle, vzkříšení přišlo pozdě

17. 10. 2011

motorlet.jpgPro druhou porážku v přeboru si kluci dojeli do Jinonic na Motorlet a nechali se tak protivníkem přeskočit v tabulce. Soupeř sice vystupuje pod hlavičkou „céčka“, nasadil však dvoutisícovky hrající celostátní ligu. A protože domácí dostali v první půli prostoru podle libosti, bylo o utkání rychle rozhodnuto. Po přestávce byli čafáci jako vyměnění, začali bojovat a uhráli poločasovou remízu 1:1.

Zafačovaní hrdinové uhájili domácí tvrz

9. 10. 2011

vlravin.jpgSrpnový výšlap na Bezděz má náležitý efekt. Kluci vědí, jak hájit domácí tvrz – a také čtvrtý zápas na Čafce skončil ziskem tří bodů. Duel s Vltavínem byl dramatický až do konce, o to větší má výhra 2:1 cenu. Po šestém kole se tabulka přeboru přesně uprostřed s odstupem pěti bodů půlí na dvě části a čafáci drží sympatickou čtvrtou příčku. S pěti inkasovanými góly navíc mají nejlepší obranu v soutěži!

První remíza a jeden bod za dvě nuly

3. 10. 2011

untitled.pngVelká jednička dlouho svítila na ukazateli na straně hostů. Byla to však bohužel chyba, zápas v Újezdě charakterizovaly dvě nuly. Ke třem výhrám a jedné porážce přidali čafáci v 5. kole přeboru první remízu. Po exhibiční podívané v prvním poločase minulého zápasu mysleli na víc, tentokrát však předvedli jen hodně upachtěný výkon a bod musejí přijmout.

Bílý balet ozdobil Hamerské vinobraní

26. 9. 2011

Třikrát sláva, kluci ve 4. kole přeboru předvedli nejlepší výkon v sezóně. Bílé dresy od hokejové star Martina Straky čafákům evidentně svědčí. Tentokrát rozebrali soupeře ze Střížkova, překročili svoji čtyřgólovou domácí normu a navíc udrželi čisté konto. Po hladké výhře 5:0 se tak v tabulce posunuli mezi nejlepší týmy soutěže.

Čtyřgólovou domácí normu kluci ctili i s PSK

19. 9. 2011

dscf7339.jpgNebyl by to špatný zvyk, hájit domácí tvrz čtyřmi vstřelenými góly a třemi body. Čafáci zatím v novém ročníku přeboru čtyřgólovou normu ctí. Po vstupní výhře 4:0 nad Juniorem tentokrát porazili PSK Union 4:1. Nutno říci, že mladší sousedé ze Strašnic se drželi hodně dlouho, a když domácí prospali první půli, museli rozhodnout až v závěru.